Crash Day ÚSI

Akce Crash Day ÚSI je již tradiční akce (viz archiv), pořádaná zaměstnanci a doktorandy Ústavu soudního inženýrství Vysokého učení technického ve spolupráci s Evropskou společností pro výzkum a analýzu nehod (EVU - národní skupina ČR). Jedná se o realizaci nárazových zkoušek automobilů.

Nárazové zkoušky slouží zejména k ověření chování vozidel v těchto situacích, tedy zejména k jejich schopnosti ochránit v takové situaci posádku. Výsledky zkoušek rovněž slouží znalcům při analýze nehodového děje reálné dopravní nehody.

Kdy:   24. a 25. 9. 2020 (čtvrtek + pátek).
 
Kde:   V areálu společnosti JEREX, a.s. v Ostrovačicích u Brna v bezprostřední blízkosti dálnice D1.
   
 
Komu je akce určena:  
  • Čtvrtek 24. 9. 2020 je určen pro odbornou veřejnost, tj. znalce, zaměstnance pojišťoven, soudce, státní zástupce, advokáty a další, kteří se ve své profesi setkávají s následky dopravních nehod - je nutná registrace předem!
  • Pátek 25. 9. 2020 je určen pro širokou veřejnost. Protože účastníkem dopravní nehody může být prakticky každý, je dobré vědět, jak se vozidlo a zejméa prostor pro posádku chová při různých druzích nárazů, jaký je rozdíl mezi starším a moderním vozidlem apod.
Ubytování:  
  • Pokoj při obsazení jednou osobou 1.400,- Kč (zahrnuje ubytování, snídani formou bufetu a DPH).
  • Pokoj při obsazení dvěma osobami 1.600,- Kč (zahrnuje ubytování, snídani formou bufetu a DPH).
Kapacita hotelu je omezená!